SmartWings 24. října spustí linku do Dubaje

on

|

views

and

comments

Letecká společnost SmartWings v neděli 24. října spustí provoz pravidelné přímé linky z Prahy do Dubaje ve Spojených arabských emirátech (SAE). Linka bude během zimy provozována jednou týdně (neděle) a létat se bude letadlem Boeing B737 MAX 8. Informoval o tom Matúš Hrabovský, mluvčí Letiště M. R. Štefánika – Airport Bratislava (BTS).

Poznamenal, že Dubaj je pro Slováky mimořádně oblíbenou turistickou destinací, o čemž svědčí velký zájem o letenky po uvolnění omezení na hranicích. Zároveň je ideálním přestupním bodem při dlouhých cestách do Asie nebo na ostrovy v Indickém oceánu. Cestující tak budou mít podle něj přímým letem z Prahy na dosah exotickou dovolenou a zároveň získají možnost navštívit světovou výstavu Expo Dubaj, která bude trvat do března 2022.

„Dubaj patří dlouhodobě mezi nejvyhledávanější destinace. Jsme rádi, že můžeme našim klientům poskytnout nejen velmi zajímavé ceny letenek, ale také atraktivní časy odletů, které ocení především cestující, kteří letiště v Dubaji využijí jako přestupní bod při cestách například na Maledivy, Mauricius, Phuket , Seychely, do Kolomba, Maskatu, Bombaje či Bangkoku, „řekl obchodní ředitel SmartWings Peter Šujan.

Hrabovský upozornil, že na palubách letadel SmartWings platí přísná hygienická opatření a cestující jsou během nástupu a celého trvání letu povinni nosit respirátor.

Mluvčí BTS dodal, že letecká společnost SmartWings bude z Prahy během zimního letového řádu provozovat kromě linky do Dubaje i charterové lety do Salalah v Ománu a do egyptské Hurghady.

Share this
Tags

Must-read

Nejlepší investice 2022: Praktické tipy, do čeho investovat

Pokud chcete začít s investováním, či hledáte ty nejlepší investice, vyplatí se využít praktických nástrojů. Ty vám investování zjednoduší, všechny důležité informace budete mít...

Na jaké věci myslet při investování

Ekonomická situace posledních týdnů mnohé z nás nutí přemýšlet o tom, jak nejlépe ochránit úspory před vysokou inflací. Lidé zjišťují, že uchovávat peníze „pod...

Telč a jeho okolí nabízí příjemně strávenou letní dovolenou či prodloužený víkend

Město je známé především díky svému historickému náměstí, kterému se přezdívá Moravské Benátky. A z jakého důvodu? Protože je lemováno gotickými a renesančními domy...
spot_img

Recent articles

More like this