SmartWings 24. října spustí linku do Dubaje

on

|

views

and

comments

Letecká společnost SmartWings v neděli 24. října spustí provoz pravidelné přímé linky z Prahy do Dubaje ve Spojených arabských emirátech (SAE). Linka bude během zimy provozována jednou týdně (neděle) a létat se bude letadlem Boeing B737 MAX 8. Informoval o tom Matúš Hrabovský, mluvčí Letiště M. R. Štefánika – Airport Bratislava (BTS).

Poznamenal, že Dubaj je pro Slováky mimořádně oblíbenou turistickou destinací, o čemž svědčí velký zájem o letenky po uvolnění omezení na hranicích. Zároveň je ideálním přestupním bodem při dlouhých cestách do Asie nebo na ostrovy v Indickém oceánu. Cestující tak budou mít podle něj přímým letem z Prahy na dosah exotickou dovolenou a zároveň získají možnost navštívit světovou výstavu Expo Dubaj, která bude trvat do března 2022.

„Dubaj patří dlouhodobě mezi nejvyhledávanější destinace. Jsme rádi, že můžeme našim klientům poskytnout nejen velmi zajímavé ceny letenek, ale také atraktivní časy odletů, které ocení především cestující, kteří letiště v Dubaji využijí jako přestupní bod při cestách například na Maledivy, Mauricius, Phuket , Seychely, do Kolomba, Maskatu, Bombaje či Bangkoku, „řekl obchodní ředitel SmartWings Peter Šujan.

Hrabovský upozornil, že na palubách letadel SmartWings platí přísná hygienická opatření a cestující jsou během nástupu a celého trvání letu povinni nosit respirátor.

Mluvčí BTS dodal, že letecká společnost SmartWings bude z Prahy během zimního letového řádu provozovat kromě linky do Dubaje i charterové lety do Salalah v Ománu a do egyptské Hurghady.

Share this
Tags

Must-read

Prodej firem aneb jak nenaletět podvodníkům?

Na internetu se v posledních několika letech objevuje spousta na první pohled výhodných nabídek na koupi již založených obchodních společností. Pro potenciální podnikatele s dostatkem kapitálu...

Ceny ropy klesly, cena Brentu sklouzla k 84 USD za barel

Ceny ropy zaznamenaly v pátek pokles, přičemž cena ropy Brent sklouzla k hranici 84 USD za barel (159 litrů). Trhy tak reagovaly na snížení...

Motoristům se zvýšily ceny všech pohonných látek

Motoristům se v 41. týdnu letošního roku zvýšily ceny všech pohonných látek. Informoval o tom v pátek Statistický úřad (SÚ) SR. "Vývoj spotřebitelských cen pohonných...
spot_img

Recent articles

More like this